Aktualności Databout

Konsultacje społeczne dla projektu „Zwiększenie przepustowości na odcinku Warszawa Wschodnia – Nasielsk (Kątne/Świercze)”

Szanowni Państwo,

w związku z opracowywaniem na potrzeby PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. dokumentacji pt.: „Zwiększenie przepustowości na odcinku Warszawa Wschodnia – Nasielsk (Kątne/Świercze)” w ramach projektu pn.: „Prace przygotowawcze dla wybranych projektów” prowadzimy konsultacje społeczne dotyczące Projektu.

Konsultacje społeczne stanowią dialog ze społeczeństwem pozwalający na zapoznanie się z opinią mieszkańców obszaru oddziaływania Projektu oraz dają możliwość realnego udziału w kształtowaniu infrastruktury transportu kolejowego.

Z uwagi na panującą pandemię SARS-CoV-2 obecnie niemożliwe jest przeprowadzenie bezpośrednich spotkań ze społecznością lokalną. Dlatego też serdecznie zachęcamy Państwa do zapoznania się z zamieszczonymi materiałami informacyjnymi oraz wyrażenia swojej opinii poprzez wypełnienie zamieszczonej na stronie ankiety.

W celu ułatwienia organizacji spotkań oraz stworzenia możliwości do wysłuchania mieszkańców obszaru oddziaływania Projektu, spotkania informacyjno - konsultacyjne odbędą sie w trzech terminach - oddzielnie dla mieszkańców poszczególych gmin. Zaintersowane osoby zapraszamy w dniach 7-9 grudnia 2020 r. na spotkania on-line na platformie MS Teams (harmonogram, bezpośrednie linki do spotkań, instrkcja logowania do MS Teams poniżej).

• 7 grudnia 2020 r. godz. 18:30
Jabłonna, Legionowo, Warszawa (Białołęka, Praga Płn., Praga Płd., Targówek, Żoliborz)
Kliknij tutaj, aby dołączyć do spotkania

• 8 grudnia 2020 r. godz. 18:30
Nasielsk, Nieporęt, Nowy Dwór Mazowiecki, Pomiechówek, Wieliszew
Kliknij tutaj, aby dołączyć do spotkania

• 9 grudnia 2020 r. godz. 18:30
Klembów, Radzymin, Tłuszcz
Kliknij tutaj, aby dołączyć do spotkania

Materiały informacyjne

Materiały do pobrania:

Na mapach poglądowych zaprezentowane zostały całościowe przebiegi wariantów z podziałem na poszczególne strefy (rysunki). W celu dokładniejszego przeanalizowania interesującego Państwa obszaru, należy wybrać odpowiedni fragment z mapy poglądowej (numer rysunku w prawym dolnym rogu wyznaczonego obszaru).
Z uwagi na duży rozmiar plików proponujemy pobieranie plików na Państwa dysk lokalny (klikając prawym przyciskiem myszy i wybierając opcję: „zapisz element docelowy jako…”).

*Zamieszczone powyżej pliki KMZ z przebiegiem wariantów można po pobraniu wyświetlić za pomocą aplikacji Google Earth.

KLIENCI

Z kim współpracujemy?

carousel nav
GDDKiA
Estudio Lamela
Lotnisko Mielec
PLK
Miasto Stołeczne Warszawa
carousel nav
Ta strona używa plików Cookies. Jeśli będziesz kontynuować przeglądanie tej witryny, założymy, że akceptujesz naszą politykę prywatności i cookies.